ترافیک کافی برای وب سایت خود ندارید؟ این نکات بهینه سازی موتورهای جستجو را امتحان کنید

post area

سئو وب سایت چیزی است که هر شرکتی که مایل به حضور موفق در وب است باید به درستی انجام دهد. چه وب سایت شما در حال فروش خود، شرکت یا یک محصول باشد، برای کار کردن به آن نیاز دارید. این مقاله نکات بسیار خوبی در مورد چگونگی بهینه سازی موتور جستجو برای شما دارد.

هنگامی که سعی می کنید رتبه بندی سئو سایت خود را افزایش دهید، تراکم کلمات کلیدی خود را در ابتدای صفحه خود متمرکز کنید. موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی که در ابتدا در سند ظاهر می شوند، وزن بیشتری قائل می شوند. با این حال، هنگام استفاده از این تکنیک، از نحوه نمایش سایت شما در موتور جستجو آگاه باشید – ممکن است پاراگراف اول متن همیشه در بالای منبع صفحه نباشد.

هنگام تنظیم یک صفحه برای سئو، از وسوسه تنظیم متن یا پیوندها به طور خاص برای دستکاری موتورهای جستجو اجتناب کنید. به عنوان مثال، متنی که همرنگ پس‌زمینه صفحه است، متنی که به‌طور نامرئی کوچک است یا پیوندهایی که تنها چند پیکسل عرض دارند، آلارم‌هایی را در موتور جستجو به صدا در می‌آورند. این روش های “کلاه سیاه” می توانند سایت شما را به طور کامل از لیست ممنوع کنند.

هنگام راه اندازی سایت خود با استفاده از سئو، اهمیت نقشه سایت را فراموش نکنید. عنکبوت های موتورهای جستجو مانند کاربران انسانی نقشه های سایت را دوست دارند. هر دو گروه را نشان می دهد که همه چیز در سایت شما قرار دارد و تراکم کلمات کلیدی صفحات شما را افزایش می دهد. نقشه های سایت نیز مانند بک لینک ها به افزایش رتبه بندی پیوند شما کمک می کنند.

کلمه کلیدی خود را در هر خلاصه ای که هنگام ارائه بک لینک می دهید وارد کنید. از قانع‌کننده‌ترین عبارات استفاده کنید و دعوت به اقدام را در آن خلاصه‌ها فراموش نکنید، اما مهم است که کلمه کلیدی خود را بگنجانید. نه فقط برای خواننده، بلکه برای موتورهای جستجو که به طور مداوم به دنبال سرنخ هایی در مورد محتوای مرتبط هستند.

هر صفحه از وب سایت خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که دارای توضیحات متا است. اگر اینطور نیست، باید صفحه را ویرایش کنید و یکی اضافه کنید. توصیف اغلب در موتورهای جستجو نشان داده می شود، بنابراین از عبارات عملی استفاده کنید که توجه جستجوگر را جلب کند. این همچنین مکان خوبی برای استفاده از کلمات کلیدی قوی است. توضیحات META موجود را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را بهبود بخشید. توصیف را به 155 کاراکتر محدود کنید.

بهترین راه برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، عالی کردن آن است. اگر سایت شما در صفحه اول رتبه بندی موتورهای جستجو نمایش داده می شود، به این معنی است که یکی از بهترین 10 سایت در جهان در مورد آن موضوع است. اگر سایت شما یکی از 10 سایت برتر دنیا نیست، آن را تا زمانی که باشد بهبود دهید.

صفحه خود را برای موتورهای جستجو مناسب کنید. در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو تحقیق کنید و برخی از نکات و ترفندهای ساده تر را در سایت خود بگنجانید. هرچه رتبه صفحه شما بالاتر باشد بهتر است. مطمئن شوید که کلمات کلیدی را در پست‌ها و عنوان‌های خود قرار داده‌اید. این کار یافتن سایت شما را برای یک خزنده موتور جستجو آسان تر می کند.

سایت خود را به موتورهای جستجوی اصلی ارسال کنید. ممکن است به نظر برسد که این یک مرحله واضح است، اما بسیاری از صاحبان سایت بر این باورند که اگر کسی کلمه کلیدی خاصی را جستجو کند، یک موتور جستجو به شما لینک خواهد داد. در حالی که این ممکن است درست باشد، ممکن است شما اولین نفر در لیست یا حتی در صفحه اول نباشید. این استراتژی را با پرداخت هزینه کمی به موتور جستجو بهینه کنید و سایت خود را در صدر نتایج قرار دهید.

اگر به دنبال این هستید که سایت خود را در صدر نتایج جستجو قرار دهید، پس باید مطمئن شوید که تاکتیک های SEO را که رقبای شما استفاده می کنند، تجزیه و تحلیل می کنید. دلایلی وجود دارد که سایت های دیگر موفق هستند و اگر متوجه شوید که آنها چه کاری انجام می دهند، می توانید سایت خود را نیز به آنجا برسانید.

هنگامی که کلمات کلیدی خود را انتخاب کردید و صفحات شما آماده کار شدند، در فهرست بهترین دایرکتوری ها قرار بگیرید. فهرست شدن در دایرکتوری ها رایگان است و موتورهای جستجوی اصلی از آنها برای ساخت دایرکتوری های خود استفاده می کنند. اعتقاد بر این است که اگر در فهرست بهترین دایرکتوری ها قرار بگیرید، در موتورهای جستجو رتبه بالایی خواهید داشت.

نقشه سایت XML را در وب سایت خود قرار دهید تا به موتورهای جستجو کمک کند تا هر قسمت از وب سایت شما را پیدا کنند. گوگل یک ابزار رایگان ایجاد نقشه سایت ارائه می دهد، که نقشه سایت را به گونه ای ایجاد می کند که گوگل زمان خواندن آن را آسان کند. فراموش نکنید که نقشه سایت خود را اغلب به روز کنید زیرا با افزودن و حذف صفحات تغییر می کند.

محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید. شما نمی خواهید محتوای وب سایت شخص دیگری را کپی کنید. نه تنها غیرقانونی است، بلکه موتورهای جستجو نیز به اندازه کافی هوشمند هستند که تکراری را تشخیص دهند. اگر موتورهای جستجو کپی شما را محتوای تکراری بدانند، آن را نادیده خواهند گرفت. آنها حتی ممکن است هر صفحه موجود از سایت شما را از فهرست خود حذف کنند. با اصل نگه داشتن محتوای خود از نادیده گرفته شدن خود جلوگیری کنید.

موتورهای جستجو به سایت هایی که مرتباً با محتوای تازه به روز می شوند، رتبه بهتری نسبت به سایت هایی می دهند که به ندرت به روز رسانی نمی شوند یا به ندرت به روز می شوند. برای قرار گرفتن در صدر موتورهای جستجو، مهم است که همیشه محتوای جدید مرتبط با سایت خود با کلمات کلیدی مشابه در سراسر سایت خود داشته باشید.

کل وب سایت خود را بر روی تعداد معینی از کلمات کلیدی متمرکز کنید. اگر سعی کنید خود را در طیف گسترده‌ای از موضوعات پخش کنید، رتبه‌بندی نمی‌کنید. اما اگر به 5-20 کلمه کلیدی خاص و مشابه پایبند باشید، می توانید آن موضوع را “مالک” کنید و رتبه های بسیار بالاتری کسب کنید. همچنین به عنوان یک امتیاز، شهرت بهتری در مورد این موضوع ایجاد خواهید کرد.

هر زمان که تگ های کلمه کلیدی متا را به وب سایت خود اضافه می کنید تا به طور کامل رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را بهینه کنید، باید سعی کنید تراکم کلمات کلیدی خود را بین 4 تا 10 درصد نگه دارید. هر چیزی بیشتر و موتورهای جستجو ممکن است فکر کنند که شما کلمات کلیدی را پر می کنید و رتبه خود را بر این اساس جریمه می کنند، بنابراین مطمئن شوید که در این دام نیفتید.

شرکتی که می خواهد تجارت خود را در وب انجام دهد باید از بهینه سازی موتورهای جستجو برای افزایش دیده شدن و اعتبار بخشیدن به وب سایت خود استفاده کند. با اطلاعات و مشاوره صحیح، بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند آسان باشد. از نکاتی که به تازگی خوانده اید برای بهینه سازی وب سایت و افزایش موفقیت خود استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *