بهترین نکات بهینه سازی آنلاین برای موتورهای جستجو

post area

برای اینکه یک تجارت از طریق وب رشد کند و موفق شود، ابتدا باید راهی برای بازاریابی خود و دستیابی به مخاطبانی که می‌خواهد به آنها بفروشد، بیابد. برای انجام این کار، بهترین روش همیشه بهینه سازی موتور جستجو بوده است. این یک رویکرد بازاریابی روی حیله و تزویر به دلیل تمام گزینه هایی است که برای تازه واردان ارائه می دهد. برخی از دستورالعمل های استراتژی اساسی را دنبال کنید و میزان موفقیت بیشتری خواهید داشت.

تغییر از AP ​​به سبک SEO واقعاً می تواند نتایج موتور جستجوی شما را بهینه کند. این به این معنی است که کلمات کلیدی باید تا جایی که می توانید تکرار شوند بدون اینکه جریان نوشتار متوقف شود. انجام این کار به دلیل تراکم عبارت کلیدی به بهبود رتبه شما کمک می کند.

به بازدیدکنندگان سایت خود اجازه دهید تا بعداً آن را نشانک اجتماعی کنند، با ارائه این گزینه به بازدیدکنندگان خود، به ایجاد پیوندهایی کمک می‌کنید که رتبه‌های شما را در موتورهای جستجو بالا می‌برد. نه تنها این، بلکه می‌توانید ویجت‌های رایگانی را بیابید که می‌توانند به شما در انجام این کار به صورت رایگان کمک کنند. به یاد داشته باشید که هر چه نتایج جستجو بالاتر باشد، راحت تر می توانید پیدا کنید و ترافیک بیشتری دریافت کنید.

سئو یک چیز یکبار مصرف نیست، بنابراین شما همیشه نیاز به تعمیر و نگهداری در وبلاگ یا وب سایت خود دارید. پیوندهای شکسته، تصاویری که بارگیری نمی شوند و ویدیوهایی که از منبع میزبان حذف شده اند و سایر مسیرهای شکسته در صفحات خود را به طور مداوم بررسی کنید. موتورهای جستجو سایت هایی را که لینک های شکسته را نمایش می دهند جریمه می کنند، بنابراین در اینجا کوشا باشید.

استفاده از کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتورهای جستجو برای نتایج موفقیت آمیز موتور جستجو بسیار مهم است. بهترین قرارگیری کلمات کلیدی در بالای صفحه وب شما است که در عنوان و تیتر قرار می گیرند. همچنین کلمات کلیدی را در عناوین خاص و درون خود پاراگراف ها، ترجیحاً در پاراگراف اول و آخر قرار دهید.

همیشه یک صفحه نقشه سایت را در وب سایت خود قرار دهید. صفحه نقشه سایت تضمین می کند که سایت شما می تواند توسط عنکبوت های موتورهای جستجو خزیده شود. سپس این عنکبوت ها صفحات وب سایت شما را ایندکس می کنند. نقشه های سایت همچنین به عنکبوت در مورد سلسله مراتب سایت شما و اینکه کدام صفحات مهم ترین هستند، می گویند.

صفحات محصول خود را برای موتورهای جستجو با گنجاندن چیزی بیش از یک عکس و قیمت برای هر مورد بهینه کنید. عنکبوت های موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را بخوانند. اگر یک عنوان و یک توضیح کوچک و منحصر به فرد برای هر کالایی که می فروشید درج کنید، رتبه و ارتباط شما در موتور جستجو افزایش می یابد.

استفاده از عکس ها و تصاویر را در وب سایت خود به حداکثر برسانید تا بهینه سازی موتور جستجوی خود را افزایش دهید. به هر تصویری یک عنوان کوتاه جالب و حاوی کلمات کلیدی مهم خود بدهید. یکی از راه‌هایی که موتورهای جستجو به تصاویر رتبه‌بندی می‌کنند، متنی است که آنها را احاطه کرده است، بنابراین مطمئن شوید که این اطلاعات حاوی کلمات کلیدی، از جمله عنوان یا عنوانی است که ممکن است استفاده کنید.

اخلاقی بمان بسیاری از وب‌سایت‌ها از تاکتیک‌های «کلاه سیاه» استفاده می‌کنند، به این معنی که از روش‌های غیراخلاقی برای بالا بردن سایت‌های خود در لیست‌های جستجو استفاده می‌کنند. اینها عبارتند از پر کردن کلمات کلیدی، “صفحات درگاه” و بسیاری دیگر. از این موارد دوری کنید، زیرا اگر یک موتور جستجو متوجه شود که شما از آنها استفاده می کنید، احتمالاً سایت شما را از صفحات خود محروم می کند.

در صورت تمایل می توانید از فریم ها در سایت خود استفاده کنید، اما مشخص نیست که خزنده های موتورهای جستجو می توانند آنها را ببینند یا خیر. این را مسلم فرض نکنید که یک کلمه کلیدی فهرست شده در یک فریم توسط موتور جستجو قابل مشاهده است. ممکن است اینطور باشد یا نباشد.

خزنده های موتورهای جستجو کلمات کلیدی پنهان را به عنوان راه های غیراخلاقی برای افزایش رتبه سایت تشخیص می دهند. بنابراین احتیاط لازم است، با بهینه‌سازی سئو، راه‌هایی را انتخاب کنید که واقعاً به جای کاهش رتبه‌بندی، آنها را افزایش دهند.

با سایر وب مسترها آشنا شوید. هنگامی که با تعدادی از آنها آشنا شدید، پیشنهاد دهید در صورتی که یکی از پیوندهای شما را در سایت خود قرار دهند، پیوندی به سایت آنها اضافه کنید. مطمئن باشید که شرکتی که با آن به رختخواب می روید از شهرت مثبتی برخوردار است، زیرا نمی خواهید توسط شرکتی که این کار را نمی کند از بین ببرید.

وب سایت خود را با محتوای جدید و قابل توجه به روز نگه دارید. موتورهای جستجو سایت هایی را که فعالانه روی آنها کار و به روز می شوند رتبه بالاتری می دهند. سایت‌هایی که بدون به‌روزرسانی محتوای واقعی راکد می‌مانند، از رتبه‌بندی افت می‌کنند، بنابراین مطمئن شوید که محتوای اضافی قابل توجهی را به صورت منظم اضافه می‌کنید.

هنگامی که تصمیم به استخدام یک شرکت سئو برای کار بر روی تبلیغ وب سایت خود می گیرید، حتماً قبل از تحویل پول از آنها سؤال کنید. تاریخچه و شهرت شرکت را بررسی کنید و دریابید که آیا تکنیک هایی که آنها استفاده می کنند مشروع هستند یا خیر. همچنین از آنها بپرسید که هزینه و مدت زمان آن چقدر است تا بتوانید نتایج را مشاهده کنید. علاوه بر این، از شما بپرسید که آیا می توانید نمونه کارهایی از برخی از پروژه های تکمیل شده آنها را مشاهده کنید و اطلاعات تماس را برای مراجع درخواست کنید. شرکتی که قابل اعتماد باشد، با خوشحالی مطابقت خواهد داشت.

از محتوای منحصر به فرد در وب سایت خود برای ایجاد ترافیک استفاده کنید. ارسال اطلاعاتی که می‌توانید در چندین وب‌سایت مختلف پیدا کنید، فقط به شما کمک می‌کند تا با هم ترکیب شوید و از بین مردم متمایز نشوید. با انتخاب محتوای منحصر به فرد و اصلی برای وب سایت خود، چیزی را ارائه می دهید که هیچ کس دیگری برای ارائه ندارد.

هر صفحه باید یک کپی داشته باشد که با متا تگ های آن مطابقت داشته باشد. این ممکن است به این معنی باشد که شما باید سایت خود را صفحه به صفحه تنظیم کنید، اما هزینه کمی برای بهینه سازی عالی برای موتورهای جستجو است. شما باید کلمات کلیدی را برای هر صفحه جداگانه انتخاب کنید و سپس آنها را در توضیحات و عنوان درج کنید.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو اغلب به ایجاد تعادل در عبارت برچسب‌های شما برای جذب افراد از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی بستگی دارد. از تگ‌های هدر خود برای جلب توجه مردم در این سایت‌ها استفاده کنید و کلیک نکردن روی لینک را غیرممکن کنید! هنگامی که هجوم تا حدودی از بین رفت، تگ سرصفحه را یکسان بگذارید، اما تگ عنوان را بازنویسی کنید تا موتور جستجوی دوستانه تر باشد.

اینها تنها چند راه خوب برای ساختن پایه یک امپراتوری موفق هستند. حتی زمانی که به سمت مدیرعاملی یک شرکت یک میلیون دلاری پیشرفت کرده اید، باید آنها را دنبال کنید. این به این دلیل است که سئو همیشه یک راه قدرتمند و رو به رشد برای بازاریابی شرکت شما خواهد بود که می تواند کسب و کار شما را حتی در سخت ترین زمان های اقتصادی حفظ کند.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *