با سئو، حضور خود را در وب مشخص کنید

post area

سئو سایت عمل تطبیق وب سایت شما به گونه ای است که موتورهای جستجو رتبه بالایی در نتایج جستجوی خود به آن می دهند. این نیز یک منطقه تجاری سودآور است. برخی از افراد معتقدند که یادگیری پیچیدگی های سئو تقریبا غیرممکن است مگر اینکه حرفه ای باشید. این افراد حق ندارند.

سعی کنید سایت خود را در فیس بوک، توییتر، یوتیوب، گوگل پلاس و وبلاگ های محبوب ذکر کنید. رسانه‌های اجتماعی می‌توانند ابزاری عالی برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو باشند، زیرا شبکه‌های مردمی می‌توانند وب‌سایت را خیلی سریع و بسیار محبوب کنند. هر بار که شخصی به سایت شما در یک سایت رسانه اجتماعی لینک می دهد، شانس نمایش وب سایت شما در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو افزایش می یابد.

با استفاده از گوگل برای سایت:www.yourdomain.com جستجو کنید. با انجام این کار می توانید ببینید که کدام صفحات وب سایت شما ایندکس می شوند و آیا آن صفحات به گونه ای ارائه می شوند که باعث بازدید جستجوگران از سایت شما شود. سپس می توانید بهینه سازی موتورهای جستجو را در صفحات وب سایت خود که ایندکس نشده اند انجام دهید.

همیشه مطمئن شوید که صفحات جداگانه ای که سایت شما را تشکیل می دهند به خودشان و همچنین صفحه اصلی وب شما پیوند دارند. با داشتن صفحات بیشتر که بین خود پیوند برقرار می کنند، ترافیک بیشتری توسط هر صفحه جداگانه دریافت می شود. این یکی از اساسی ترین راه ها برای بهینه سازی و افزایش ترافیکی است که از قبل به سایت خود دریافت می کنید.

با ایجاد URL یک وب سایت با کلمات کلیدی واضح، قابلیت جستجوی آن ها در موتورهای جستجو را افزایش می دهید. نشانی اینترنتی یک صفحه وب خاص نیز برای افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، حرکت در اطراف را آسان تر می کند. در نهایت، با داشتن URL های مبهم و پیچیده، نمایش آن صفحات در رتبه بندی برتر هر موتور جستجو را دشوارتر می کند.

هرچه پیمایش سایت شما آسان تر باشد، ایجاد مخاطب آسان تر خواهد بود و در نتیجه شانس شما برای رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود. یک وب سایت تمیز و منسجم داشته باشید و به جای استفاده از تصاویر یا منوهای کشویی از اضافات ساده مانند پیوندهای متنی استفاده کنید.

محتوایی را با کمترین کد HTML منتشر کنید. موتورهای جستجو صفحاتی را ترجیح می دهند که محتوای واقعی را به جای هزاران کد HTML ترجیح می دهند. در واقع، آنها به طور مداوم آنها را در رتبه های بالاتر قرار می دهند. بنابراین، هنگام نوشتن با در نظر گرفتن سئو، کد را ساده نگه دارید و بر جذب مخاطب از طریق کلمات خود تمرکز کنید.

اگر می خواهید فلش را در وب سایت خود قرار دهید، فقط از یک انیمیشن Flash استفاده کنید. بیش از حد این می تواند تمرکز توضیحات و انتقال اطلاعات شما را از بین ببرد و همچنین برای بهینه سازی موتور جستجو شما سودی ندارد. یک انیمیشن فلش برای ایجاد یک هاله معاصر در وب سایت شما کافی است.

یک جستجوگر پیوند دریافت کنید و مطمئن شوید که همه پیوندهای شما کار می کنند. این بررسی را حداقل یک ماه در میان انجام دهید تا از داشتن لینک های بد در سایت خود جلوگیری کنید. خوانندگان از آن متنفرند زیرا باعث می شود به نظر برسد که به سایت توجه نمی کنید و اگر لینک های خراب زیادی داشته باشید موتورها شما را در رتبه بندی جریمه می کنند.

اگر قصد دارید از یک شرکت برای بهینه سازی سئوی خود استفاده کنید، مطمئن شوید که از قبل در مورد آنها تحقیق کرده اید. دریابید که آنها چه نوع تکنیک هایی را کار می کنند، چقدر تجربه در زمینه شما دارند و چقدر باید منتظر بمانید تا بتوانید انتظار مشاهده نتایج را داشته باشید. همچنین بخواهید برخی از کارهای قبلی آنها را ببینید و ببینید آیا می توانید با برخی از مشتریان سابق آنها صحبت کنید. یک شرکت قابل اعتماد از پیروی از آن بسیار خوشحال خواهد شد.

در نهایت، یکی از اهداف سئوی شما باید به حداقل رساندن خطوط کدی باشد که عنکبوت های موتورهای جستجو باید برای تعیین ارتباط ارزیابی کنند. یک وب سایت واحد می تواند با ذخیره کد و قالب بندی داده ها در فایل های خارجی، به جای تعبیه در کد منبع سایت، تعداد خطوط کد را تا حد زیادی تا 20000 کاهش دهد.

همه پایه های خود را پوشش دهید و از مقاله متنی منشعب شوید. سعی کنید یک پادکست یا یک وبلاگ ویدیویی انجام دهید، که افراد می توانند آن را با خود ببرند و در تلفن یا رایانه لوحی خود مشاهده کنند. محتوایی را بگنجانید که مردم را به صحبت وادار کند، مانند یک پست وبلاگ که از خواننده درخواست می کند. هرچه جذابیت شما گسترده تر باشد، مخاطبان شما بیشتر خواهد بود.

هنگامی که بازدیدکنندگان برای مدت زمان طولانی در وب سایت شما باقی می مانند، رتبه صفحه شما افزایش می یابد. نگه داشتن افراد در وب سایت شما برای جذب بازدیدکنندگان مکرر کلیدی است، بنابراین محتوای عالی داشته باشید که ارزش آن را داشته باشد!

با استفاده از عبارات کلیدی خوب و بازاریابی مقاله، نتایج ترافیک خود را افزایش دهید. وقتی برای وبلاگ یا وب سایت خود محتوا می نویسید، در عبارات کلیدی خوبی کار می کنید، بنابراین صفحه شما در جستجوها پیدا می شود. خب، این کار سختی نیست که فقط یک مقاله یا پست دیگر را حذف کنید و آن را به یکی از سایت های پرمخاطب مانند Ezine Articles ارسال کنید. استفاده از کلمات کلیدی، محتوای مفیدی که به سایت یا وبلاگ شما مرتبط است و یک لینک، می تواند به تعداد بازدیدکنندگان شما افزوده شود.

کلمات کلیدی و عبارات باید در نام فایل URL صفحات وب شما گنجانده شود. در حالی که ممکن است سازماندهی فایل‌ها با استفاده از نام‌های کوتاه‌تر یا استفاده از نوعی قرارداد شماره یا تاریخ ساده‌تر باشد، اما برای اهداف بهینه‌سازی موتور جستجو اشتباه است. موتورهای جستجو قطعاً نام فایل ها را در نظر می گیرند. همچنین، هنگام ایجاد نام فایل‌های خود، خط تیره روشی است که برای جدا کردن کلمات در نام فایل به جای فاصله یا زیرخط توصیه می‌شود.

یک صفحه نقشه سایت برای موتورهای جستجو تنظیم کنید. این به عنکبوت های موتور جستجو کمک می کند تا صفحات مهم سایت شما را بیابند و فهرست کنند. صفحه نقشه سایت اگر دارای منوی ناوبری باشد که خزیدن آن دشوار است، می تواند تفاوت زیادی در دید سایت شما ایجاد کند. اگر سایت بزرگی دارید، چند صفحه نقشه سایت ایجاد کنید. در هر صفحه بیش از 100 لینک قرار ندهید.

حتی یک مبتدی هم اگر برای یادگیری وقت بگذارد، می‌تواند پیشرفت زیادی در سئو داشته باشد. سئو کاری است که می توانید با استفاده از تکنیک های اثبات شده ای که در این مقاله آموخته اید، به طور موثر انجام دهید. جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *