ایده های خلاقانه طراحی دکوراسیون داخلی ادارات

post area

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون اداره‌ی خود هستید، شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که نمیدانید باید از کجا شروع کنید. از طرفی صاحبان کسب و کار دوست دارند که تغییرات دکوراسیونی که اعمال می‌کنند باعث شود شرکتی خاص و تک داشته باشند و به دنبال ایده هایی خلاقانه با بصرفه‌ترین هزینه می‌باشند که شرکتشان را منحصر بفرد کند. در این مقاله چند ایده برای طراحی دکوراسیون اداری خلاقانه مطرح می‌کنیم. با ما همراه باشید.

ایده های خلاقانه طراحی دکوراسیون داخلی ادارات

دیوار‌ها را بردارید  

این روزها دفاتر اداری پلان باز مورد توجه زیادی قرار گرفته است. اگر محیط کارتان دارای چندین اتاق است می‌توانید با خراب کردن دیوار‌ها پلان دفترتان را به پلان فضای باز تغییر دهید. این کار هم باعث می‌شود دفترتان بزرگ‌تر دیده شود، هم تعامل بین کارمندانتان بیشتر شود و همین امر باعث می‌شود کارها زودتر پیش برود.

از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای بروز نگهداشتن دفاتر استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای است.همه‌ی ما آسمان خراش‌های بزرگ و مدرن را در مراکز شهر‌ها دیده ایم. بسیاری از دفاتر در سراسر جهان این روند را دنبال می‌کنند و متوجه می‌شوند که هر چه شیشه بیشتر باشد، بهتر است. سیستم های پارتیشن شیشه ای یک ایده عالی برای دفاتر مدرنی است که می خواهند میزان نور طبیعی را به حداکثر برسانند و در عین حال فضای کاری بازتر ایجاد کنند و عنصری از حریم خصوصی را حفظ کنند. این یک جایگزین عالی برای دیوارها و درها است که هنگام تقسیم یک دفتر و ایجاد فضاهای خصوصی برای جلسات و غیره به میان می آید. بهترین چیز در مورد پارتیشن های شیشه ای این است که طراحی یک دفتر را مختل نمی کنند و در عوض می توان از آنها برای بهبود کار استفاده کرد.

ایده های خلاقانه طراحی دکوراسیون داخلی ادارات

ایجاد اختلاف ارتفاعی

احتمالاً این خبر را شنیده اید که “نشستن، سیگار کشیدن جدید است” با تحقیقاتی که ثابت می کند ساعت ها نشستن می تواند علت بسیاری از بیماری های رایج باشد. البته، چندین ساعت نشستن پشت میز ابتدایی ترین انتظار از یک کارمند است. با این حال، در تلاش برای مبارزه با این شرایط  و توجه به رفاه کارکنان، بسیاری از مشاغل گزینه های ایستاده بیشتری را در محل کار معرفی کرده اند. در مشاغل سخت، کارگران خیلی به زمان استراحت خود توجه نمی‌کنند و برای دراز کردن پاهای خود وقت نمی‌گذارند. بنابراین، میزهای نشستن و ایستادن ایجاد شده است تا به کارگران این فرصت را بدهد که از پاهای خود بلند شوند و همچنان در همان زمان کار کنند. اگرچه آنها می توانند گزینه بسیار گران قیمتی باشند، بنابراین اگر به بودجه‌تان نمی‌خورد، بهتر است به جای آن ایستگاه های کار ایستاده مختلف تعبییه کنید تا کارگران را از میز خود دور کنید.

نام تجاری فضای اداری

وقتی نوبت به تجارت می رسد، برندسازی کلیدی است. شما به وب‌سایت، تبلیغات، محصولات و موارد دیگر برندسازی می‌کنید – پس چرا دفتر خود را نیز برندسازی نکنید؟ بسیاری از دفاتر مدرن برندسازی را در فضای کاری خود پخش می‌کنند و رنگ‌های اصلی خود را نیز بر این موضوع متمرکز می‌کنند. نام تجاری دفتر شما به این منطقه علاقه بصری می بخشد و می‌تواند برای ایجاد دیوارهای ویژه و افزودن ویژگی های جذاب به منطقه عالی باشد. برندسازی دفتر می تواند به اندازه برندسازی لوازم ثابت شما مهم باشد، اگرچه بسیاری از دفاتر تمایل دارند از آن دوری کنند. نیازی نیست که از چاپ یک لوگوی منفجر شده روی دیوار یا چسباندن روی یک شیشه اجتناب کنید. این لوگو و برند منحصر به فرد شماست و هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید. چگونه فضای کاری خود را به شکل جدیدی طراحی کنیم؟ 

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *